****************************************************
Fotogrāfijas, video un rezultāti no kluba izstāde
Фотографии, видео и результаты с клубной выставки
****************************************************
<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Eksperts / Эксперт
SIRET LEPASAAR (Estonia)
<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Labākais mazulis/Лучший малыш |
1 — Rodēzijas ridžbeks
SUN RAY MINARBI TUSANI
Labākais kucēns / Лучший щенок |
1 — Bīgls
SIMONALAND CEZAR
2 — Rodēzijas ridžbeks
GORGEOUS GODSENT-BAATUR
Labākais juniors / Лучший юниор |
BENNFATTO ERU VITTORIA
2 — Bīgls
SIMONALAND PANDA
3 — Rodēzijas ridžbeks
LIMON EVITA GYASI OF RED PRAYD FOR AMBER
4 — Basets
CORIANDER VARNALEŠA
Labākais darba suns/ Лучшая
рабочая собака |
1 — Bavārijas asinspēdu dzinējsuns
AMBRA Z KYNCELOVEJ
2 — Bīgls
WOLMAR STAR SANTA
WOLMAR STAR ROCKEFELLERS RAINROBE
Labākais veterāns / Лучший ветеран |
1 — Dalmācietis
VITTORIA LA GRANDE BENFATTO
2 — Rodēzijas ridžbeks
BIRMA
DINNER SAN SANFORTI
Best in Show |
AROUND QUITE UNSTOPPABLE
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
BENNFATTO ERU VITTORIA
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
AMBRA Z KYNCELOVEJ
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
MILROC SLIDING INTO FIRST
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
MAHIRI RETTA`S SAGA BY SIMBA
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
CORIANDER VARNALEŠA
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KOPOLA FRANCIS MONOLOGAS
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KELLOLAN KAPTEENI
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RODĒZIJAS RIDŽBEKS/ RHODESIAN RIDGEBACK
Mazuļu klase/ Baby class
Suņi/ Dogs
1. SUN RAY MINARBI TUSANI 1,PP,best baby
23.06.2014.,LV
(KENNEBECS FINAL ANSWER X TUSANI HAPPY ZAIRA)
Kucēnu klase/ Puppy class
Kuces/ Bitches
2. GORGEOUS GODSENT-BAATUR 1,1,PP,best puppy
18.03.2014., LV
(RED HOT LINE BARTAN-BAATUR X UORNESH SAHARA GODSENT JAFARI)
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
3. LIMON EVITA GYASI OF RED PRAYD FOR AMBERexcellent,1,PP
02.01.2014.,LV JCAC, 3 best dog
(MAKAO LINE ATUIN ART X RED PRAYD RASHEL BONA MIA)
4. SHUJAA RAFIKI ALPHARD excellent,2
01.02.2014.,LV
(BERRY NEOMELE X DAKOTA CUBO MOKA)
Starpklase/ Intermediate class
5. FARHAT AJABU AJUMPAA NISHAMBA abs
08.06.2013., LV
(NAKAA SHAMBA LUX FYNN BOMANI X ARESVUMA PAA-PALIKA)
Atklātā klase/ Open class
6. EDGE REMINGTON OF LUANDA very good,2
21.09.2012.,LV
(MOCCA DE CHASSE GANDO X ALEXIS FEMME FATALE LUANDA)
7. RAYRIDGE GEFEST very good,1
23.06.2011.,LV
(RIDGESTAR JEREMY RED X RIDGESTAR IMARA)
Čempionu klase/ Champion class
8. BAWABU CHEELWE CHIGANU abs
25.04.2010., FI
(KODUST RV TOUCH O CHILLI X BAWABU TEKELEZA TARAJA)
9. FAIRA GOSHI GULAMU excellent 1, CQ, CAC,1 best dog
04.01.2013.,FI BOO
(HESHIMA YA KIMBA GRAND AQUARIUS X CHITONGA FAIRA)
10. TUSANI PLAYBOY WAYNE excellent 3
18.06.2012.,LV
(AFRICAN PANTHERA LEO COFFIE X TUSANI ANI WHITE LADY)
11. YAW ADYUBA THE BEST OF BOTH WORLDS excellent 2, CQ
08.04.2012., RKF 2 best dog
(USAKOSE AIR OF SUCCESS OF GONDWANA X TARA V.D. NOORDER HEIDE)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
12. SAIMON`S PRAIDE CHOCOLATE BUTTERFLY IN FLIGHT
27.05.2013., RKF excellent 1, PP, JCAC, 3 best bitch
(SUNHILL RIDGES APPOLON X SAIMON`S PRAIDE JULLARI BEAUTY PERFECTION)
Atklātā klase/ Open class
13. AURORA DONNA MAMA AFRIKA very good,2
20.05.2012.,LT
(SHANGANI UMVUTHA LONZO X OPPILAA MOKA)
14. MAHIRI RETTA`S FOXY excellent ,1
13.08.2010., FI
(HARJASELAN NTANNERI X MAHIRI RETTA`S KIAZKIKUU)
Čempionu klase/ Champion class
15. BAWABU CHANGULIWA CHAGA excellent ,4
25.04.2010., FI
(KODUST RV TOUCH O CHILLI X BAWABU TEKELEZA TARAJA)
16. CHIDIMMA ADANNA AJUMPAA
24.12.2011., LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI X ARESVUMA PAA-PALIKA)
17. DIATA ARAFA ARIVI PAISUMI excellent ,3
30.04.2012., LV
( FARMERS GUARDIAN AFRICAN AKONO X ARIEL ARI LIBERTA)
18. MAHIRI RETTA`S SAGA BY SIMBA excellent 1, CQ, CAC
17.06.2012., FI 1 best bitch, BOB
(EXGATE`S UNIQUE BY NELVIS X MAHIRI RETTA`S SHALIMAR)
19. VASTAKARVA KLARA AF MINOS excellent 2, CQ
25.07.2011., FI 2 best bitch
(AFRICAN HUNTER`S AMAZING BASKERVILL X BABE CANDY HELYA RIDGE)
Veterānu klase/ Veteran class
20. BIRMA excellent 1, PP, VCAC, 4 best bitch
30.08.2006.,LV
(TINA TRADING BRIGHTON X GWANDA ARIK RICH-RACH)
BĪGLS / BEAGLE
Kucēnu klase/ Puppy class
Suņi/ Dogs
21. SIMONALAND CEZAR 1,PP,1 best puppy
09.05.2014., RKF
(SZEPHEGY-SZIMAT VIRGONIC X SIMONALAND ALEXA)
22. WOLMAR STAR ARISTOTLE 2,PP
27.03.2014., LV
(WOLMAR STAR LANDONS X WOLMAR STAR ANNIJA)
Kuces/ Bitches
23. WOLMAR STAR ASHANTI 1,PP,2 best puppy
27.03.2014.,LV
(WOLMAR STAR LANDONS X WOLMAR STAR ANNIJA)
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
24. DYNAMITE GUN OF DEVIZAS excellent 1
06.01.2014., LT
( LOYD IS GREAT FROM DEVIZAS X ABSOLUTELY SPOTLESS ZALETA)
25. OB-LA-DI`S GUMP OF THE LEGEND excellent 2
06.09.2013.,LV
(JABRWOKI`S CHANTICLEER X FAIRYTOSH WATER NYMPF NAIDA)
26. WOLMAR STAR VUDRO very good 3
05.08.2013., LV
(WOLMAR STAR LANDONS X WOLMAR STAR ISABELLA)
Starpklase/ Intermediate class
27. MILROC SLIDING INTO FIRST excellent 1, CQ, 1 best dog
14.04.2013.,LV BOB
(CH TRAJAM THE TOURIST X CH MILROC POKER FACE)
Atklātā klase/ Open class
28. WOLMAR STAR TANGO very good 1
20.09.2012., LV
(MANO AUSTRALIAN GAMBLE X WOLMAR STAR GRIETA)
Darba klase/ Working class
29. WOLMAR STAR ROCKEFELLERS RAINROBE excellent
09.07.2012., LV
(MANO AUSTRALIAN GAMBLE X WOLMAR STAR ISABELLA)
Čempionu klase/ Champion class
30. BEAGLEBOYS GOLDEN RUSH excellent
29.03.2011., RKF
(COLLECTION COSTOM ROOD KING X GALA IDEAL)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
31. JUST A DREAM CATULUS abs.
25.06.2013.,LV
(EL DORADO CATULUS X HIGH LIGHT CATULUS)
32. SIMONALAND PANDA excellent 1, PP, JCAC, 3 best bitch
27.06.2013., RKF
(HOTSHOT XANDRINA X SIMONALAND ALEXA)
33. WOLMAR STAR ZETTA abs.
08.08.2013., LV
(WOLMAR STAR LANDONS X ADELWOLMARSTAR)
Starpklase/ Intermediate class
34. SIMONALAND MANGO-MANGO excellent 1, CQ, CAC
09.02.2013., RKF 4 best bitch
(SZEPHEGY-SZIMAT VIRGONIC X ABSOLUTELY SPOTLESS NELA)
Darba klase/ Working class
35. WOLMAR STAR SANTA excellent 1, CQ, 2 best bitch
20.07.2012., LV
(WOLMAR STAR LANDONS X TEE FOR TWO CIVITAS TERGESTI)
Čempionu klase/ Champion class
36. TOUCH OF LOVE SIMPATICA PS excellent 2
16.08.2011., RKF
(JACKPOT SIMPATICA PS C SHOW GIRL LEO LIBRA)
37. WOLMAR STAR SAINT CORA excellent 1, CQ, 1 best bitch
20.07.2012., LV BOO
(WOLMAR STAR LANDONS X TEE FOR TWO CIVITAS TERGESTI)
Veterānu klase/ Veteran class
38. DINNER SAN SANFORTI excellent 1, PP, best veteran
11.07.04., LV
(FORTIBUS X-PRESSIVE X SANDRA Z RYDLEWA)
BAVĀRIJAS ASINSPĒDU DZINĒJSUNS/
BAYR. GEBIRGSSCHWEISSHUND
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
39. ASTOR Z JUAJSKIEGO BRZEGU excellent 1
16.11.2013.,LV
(AMOR WIRAŽKA Z PRUCHNEJ X ISTHAR CZARNONOSA CZEREDA)
Starpklase/ Intermediate class
40. GUCCI PATHFINDER excellent 1, CQ, 1 best dog
01.05.2013., LV BOO
(HARBECKENS NITRO X AMBRA Z KYNCELOVEJ)
Atklātā klase/ Open class
41. TERO POSENDORFF excellent
05.05.2013., LV
(RUMO CZEWONY TROP X SMOLI CARLE VUK)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
42. ARA VILKO LEGENDA very good 1
05.06.2013.,LV
(FOREST LIFE CEZAR X BAGIRA IŠ MINIJOS SLENIO)
Darba klase/ Working class
43. AMBRA Z KYNCELOVEJ excellent 1, CQ, 1 best bitch
24.04.2010.,LV BOB
(GERO Z L`UBOCHNIANSKEJ DOLINY X TRIUM SLECS HERA)
Čempionu klase/ Champion class
44. MARTA RING`S BROWN excellent 1, CQ, 2 best bitch
14.07.2012., LV
(VUKS Z KLANU POSOKOWCOW X FOREST LIFE CHELLA)
SOMU DZINĒJS/ SUOMENAJOKOIRA
Suņi/ Dogs
Atklātā klase/ Open class
45. SAAMAMIEHEN VIKKE excellent 1, CQ, 2 best dog
21.07.2011., FI
(VILI X KOIVUKULMAN MALLA)
Čempionu klase/ Champion class
46. KELLOLAN KAPTEENI excellent 1, CQ, CAC, 1 best dog, BOB
18.05.2012., FI
(KAHVANAHON LAPINJATKA X KELLOLAN NITA)
BASETS/ BASSET HOUND
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
47. CORIANDER VARNALEŠA excellent 1, PP, JCAC, 1 best dog
09.02.2014.,LV BOB
(NHABIRA KABOOM X ASTRAJA VARNALEŠA)
Čempionu klase/ Champion class
48. FRANC FIDZERALD DU MANOIR DU BELVEDERE excellent
29.03.2010.,LV
(UMBERTO-D`OHARA DU MANOIR DU BELVEDERE X VIVALAVIADITE VENIVINIVICI DU MANOIR DU BELVEDERE)
Kuces/ Bitches
Atklātā klase/ Open class
49. GRETA GARBO DU MANOIR DU BELVEDERE excellent 1, CQ
30.03.2011.,LV CAC, 1 best bitch BOO
(TUESDAY MYDAY DU MANOIR DU BELVEDERE X CLEOPATRE DU MANOIR DU BELVEDERE)
BLADHAUNDS / BLOODHOUND
Suņi/ Dogs
Čempionu klase/ Champion class
50.KOPOLA FRANCIS MONOLOGAS excellent 1, CQ,CAC
10.06.2012.,LT 1 best dog BOB
(BIG BEN DILLWIS AMBLATO X HELENA OF KLEOPATRA`S GLORY)
MAZAIS VANDEJAS ASSPALVAINAIS BASETS/
PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN
Kuces/ Bitches
Čempionu klase/ Champion class
51.AROUND QUITE UNSTOPPABLE excellent 1, CQ,CAC
12.07.2012., HR 1 best bitch, BOB
(MIREPOIX`S LA VRAIE AFFAIRE X BRETAGNE DES ROCS DU PLESSIS)
DALMĀCIETIS/ DALMATINAC
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
52. DALAMIGOS HIGHWAYMAN excellent 1, PP, JCAC
25.01.2014., FI 1 best dog, BOO
(CASUS KNAXUS OF ROYALSPOTS X LUKIUS FLYING SOLO)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
53. BENNFATTO ERU VITTORIA excellent 1, PP, JCAC
24.09.2013.,LV 1 best bitch, BOB
(WITH LOVE IN HEART ARTHUR KING OF KNIGHTS X BENFATTO CREMA BEL MONDO)
54. DALAMIGOS HOT ROD HEART abs.
25.01.2014., FI
( CASUS KNAXUS OF ROYALSPOTS X LUKIUS FLYING SOLO)
Starpklase/ Intermediate class
55. O`ZONE OIHONNA very good 1
13.04.2013., FI
(DANILA MASTER IZ TERLETSKOY DUBRAVY X O`ZONE INDIRA)
Čempionu klase/ Champion class
56. BENFATTO DIAMANTE DEL CELLO excellent 1, CQ, 2 best bitch
14.06.2011., LV
(TOOT`S FIELDS OF GOLD X BENFATTO BAMBINA DOLCE)
Veterānu klase/ Veteran class
57. VITTORIA LA GRANDE BENFATTO excellent 1, PP
15.10.04. LV 3 best bitch, best veteran
( ALPHADIRATO CORNER STONE X PALOMA BIANCA BENEDETTO)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx