Фотографии,видео и результаты с клубной выставки 18.12.2011
Pfoto,video un rezultāti no kluba izstāde 18.12.2011
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Эксперт / Eksperts : NICOLA IMBIMBO (ITĀLIJA / ITALY)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Бигль / Bīgls
BOB - OB-LA-DI`S LITTLE ANGIE BY STONES
BOO - SZEPHEGYI-SZIMAT DARIUSZ
Малый вандейский бассет-грифон/
Mazais Vandejas asspalvainais basets
BOB- VILAUDDENS CIRI
Родезийский риджбек / Rodēzijas ridžbeks
BOB - ENZO VANGARI MALAWI
BOO - NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT
Бассет / Basets
BOB - BASSTRICK`S FAIRY TALE
BOO - MUMMU-MARI AUTHOR
Далматины / Dalmācietis
BOB - ARAGORN THE KING VITALIGHT
BOO - LOVINDA'S KARMEN
Баварская гончая / Bavārijas asinspēdu dzinējsuns
BOB - FOREST LIFE CEZAR
BOO - SARA KARLE VUK
Бладхаунд / Bladhaunds
BOB - RUDOLPH
Лучший малыш / Labākais mazulis |
1. Bīgls- HEMI KING ARCHIBALD
2. Rodēzijas ridžbeks- DA VINČI LARGO CUBO MOKA
Лучший щенок / Labākais kucēns |
1. Dalmācietis- BENFATTO DIAMANTE DEL CELLO
2. Rodēzijas ridžbeks- CLEOPATRA AFRICAN PRIDE
Лучший ветеран / Labākais veterāns |
1. Dalmācietis- RIKARDO SUNBEAM
Лучший юниор / Labākais juniors |
1. Basets- MUMMU-MARI AUTHOR
2. Bavārijas asinspēdu dzinējsuns- SARA KARLE VUK
3. Dalmācietis- LOVINDA'S KARMEN
4. Bīgls- SZEPHEGYI-SZIMAT DARIUSZ
5. Rodēzijas ridžbeks- DESIREE DEA OF LUANDA
Best in Show |
1 - Dalmācietis
ARAGORN THE KING VITALIGHT
2 - Basets
BASSTRICK`S FAIRY TALE
3 - Rodēzijas ridžbeks
ENZO VANGARI MALAWI
4 - Bīgls
OB-LA-DI`S LITTLE ANGIE BY STONES
5 - Mazais Vandejas asspalvainais basets
VILAUDDENS CIRI
6 - Bavārijas asinspēdu dzinējsuns
FOREST LIFE CEZAR
7 - Bladhaunds
RUDOLPH
BĪGLS / BEAGLE (161)
Mazuļu klase/ Baby class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Suņi/ Dogs
1.HEMI KING ARCHIBALD very promising , PP , Best Baby
14.08.2011, LV
(FULL OF ENERGY WALMAR-STAR Z KRAINY SZCZESCIA x ARETTA QUEEN OF WILD LIFE)
Kucēnu klase/ Puppy class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Suņi/ Dogs
WOLMAR STAR MONTMORENSIJS BENTLIJS abs.
26.05.2011, LV
(JESLI JUZ TO POLOT X WOLMAR STAR ISABELLA)
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.SZEPHEGYI-SZIMAT DARIUSZ excellent , PP , 1 best dog , BOO
21.07.2010, LV
(DARAGOJ LAUDATUR X SKILOS MAS GROSS SCORE)
INDIE SU CHARIZMA very good
13.10.2010, LV
(BOURNEHOUSE MASTERCHEF OF DIALYNNE x MERRY-GO-AROUND CHARIZMA)
Starpklase/ Intermediate class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
ERNESTO FAITHBERN BRIESENLAND very good
05.07.2010, LV
(BERNARDO X UNITED ACTION`S FAITHFUL)
WOLMAR STAR JET SET very good
25.05.2010, LV
(JESLI JUZ TO POLOT x HETTI HAPPY GOLD)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.VEJAS UOSTINETOJAS excellent , CQ , CAC , 2 best dog
23.02.2008, LT
(HOTSHOT XANDRINA x ALISA PUIKUS MEDŽIOKLIS)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
WOLMAR STAR HAMMERS abs.
04.10.2008, LV
(JESLI JUZ TO POLOT x ZAWILA ZAGADKA POLOT)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.ARABELLA CATULUS KAUNO DZIAZAS excellent , PP , JCAC
01.11.2010, LT 4 best bitch
(EL DORADO CATULUS x TIRA MAZOS LETENELES)
2.DANVILMAR FREDERIKA XPRESSIVE DOG excellent
13.09.2010, LV
(TOUCH OF DREAM Z KRAINY SZCZESCIA x ASSOL CHARIZMA)
ELLADA FAITHBERN BRIESENLAND very good
05.07.2010, LV
(BERNARDO x UNITED ACTION’S FAITHFUL)
Starpklase/ Intermediate class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.DOVE HAPPY LOVING HOUND excellent , CQ , 2 best bitch
14.01.2010, LV
(WOLMAR STAR DEKO x AISHA QUEEN OF WILD LIFE)
2.TEE FOR TWO CIVITAS TERGESTI excellent
25.01.2010., LV
(DARAGOJ LAUDATUR x OPERA CIVITAS TERGESTI)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.OB-LA-DI`S LITTLE ANGIE BY STONES excellent , CQ , CAC
15.11.2009, LT 1 best bitch BOB
(USCH DKCH LANBUR`S CAFE MACCHIATO x OB-LA-DI`S DIZZY MISS LIZZIE)
2.COLETTE CHIARINA GOLDEN RUSH excellent , CQ , 3 best bitch
13.01.2009, LV
(JESLI JUŽ TO POLOT x WOLMAR STAR ANNIJA)
3.DANVILMAR ARIADNA excellent
03.04.2008, LV
(JESLI JUZ TO POLOT x GELLA GOLD WILL)
FRITO RIKKI BIGBENDAS very good
26.01.2010, LV
(DON CORLEONE CATULUS x ALLEGRA BIGBENDAS)
Darba klase/ Working class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
UNITED ACTION’S FAITHFUL excellent
28.07.2007, LV
(QUESTOR BOY OF THE JOLLY KIDS x UNITED ACTION’S NIGHT FEVER)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
DINNER SAN SANFORTI excellent
11.07.2004, LV
(FORTIBUS X-PRESSIVE x SANDRA Z RYDLEWA)
Mazais Vandejas asspalvainais basets / Petit basset griffon Vandeen (067)
Kuces/ Bitches
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.VILAUDDENS CIRI excellent , CQ , 1 best bitch, BOB
01.03.2008, LV
(VILAUDDENS NOA x VILAUDDENS HERJA)
Rodēzijas Ridžbeks / Rhodesian Ridgeback (146)
Mazuļu klase/ Baby class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Suņi/ Dogs
1.DA VINČI LARGO CUBO MOKA very promising , PP , Best Baby
10.07.2011, LV
(MYOLNIR KYALA x NAITINGELA MOKA FARASTERO SINBEST)
Kucēnu klase/ Puppy class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Suņi/ Dogs
1.CHIMANGA AFRICAN PRIDE very promising , PP , 2 Best Puppy
04.06.2011, LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
Kuces/ Bitches
1.CLEOPATRA AFRICAN PRIDE very promising , PP , 1 Best Puppy
04.06.2011, LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
CHIOMA AFRICAN PRIDE promising
04.06.2011, LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
UDAMISI RAFIKI GODSENT JAFARI abs.
03.10.2010, LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI x NAOMI SINBEST)
Starpklase/ Intermediate class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.AMBER GRAND STAR QWANDOYA excellent , CQ , 2 best dog
25.02.2010, LV
(HESHIMAYAKIMBA GRAND AQUARIUS x BAYO KABO SLUNCE ZAMBEZI)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
DUKATS GOLDEN BOY GODSENT GIFT abs.
11.03.2009, LV
(PODAROK IZ AFRIKI ALLAN BREAK x NAOMI SINBEST)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.ENZO VANGARI MALAWI excellent , CQ , 1 best dog , BOB
07.04.2009, LV
(ARESVUMA VANGARI x AMA-AMARULA MALAWI SINBEST)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.DESIREE DEA OF LUANDA excellent , PP , JCAC , 5 best bitch
01.01.2011, LV
(THORNBERRY AKALA x HILLVALLEY`S ANGEL FOR LUANDA)
2.ULYSSE NARDIN GODSENT JAFARI excellent , PP
03.10.2010, LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI x NAOMI SINBEST)
ARIA ORKESTRA very good
29.09.2010, LV
(SIMON ROCHESTER x ZHUSTINA)
UORNESH SAHARA GODSENT JAFARI abs.
03.10.2010, LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI x NAOMI SINBEST)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.DOMINIQUE DE LUNA GODSENT GIFT excellent , CQ , CAC
11.03.2009, LV 2 best bitch
(PODAROK IZ AFRIKI ALLAN BREAK x NAOMI SINBEST)
2.BOCHARA TESSA excellent , CQ , 4 best bitch
06.09.2009, LV
(IZIMU HISHAM x RADDI)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT excellent , CQ , 1 best bitch
21.01.2008, LV BOO
(PODAROK IZ AFRIKI ALLAN BREAK x NAOMI SINBEST)
2.ARIEL ARI LIBERTA excellent , CQ , 3 best bitch
14.01.2008, LV
(ARAY OF LIGHT NYATHI x MALOZI HABIBA)
BASETS / BASSET HOUND (163)
Suņi/ Dogs
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.MUMMU-MARI AUTHOR excellent ,PP,JCAC , 1 best dog
16.03.2011, EST BOO
(CHEVROLET TURGUESA PLAYA x CHIRO PRESSBURGER BURGER)
Starpklase/ Intermediate class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
FRANC FIDZERALD DU MANOIR DU BELVEDERE excellent
29.03.2010, LV
(UNBERTO-D’OHARA DU MANOIR DU BELVEDERE x VIVA LA VIA DITE VENI VINI VICI DU MANOIR DU BELVEDERE)
Atklātā klase
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
ADONIS VARNALEŠA abs.
13.04.2010, LT
(CFARLIE MORAVIA BENTO x ABRACADABRA STARY KON)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.JÄLJEKÜTT THEODOR TAHOE excellent , CQ , CAC , 2 best dog
13.04.2008, EST
(CHEVROLET TURGUESA PLAYA x CATROMENA CONNOR CLAUDY)
Kuces/ Bitches
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.EVANGELISTA DORADA excellent , CQ , CAC , 3 best bitch
11.11.2009, EST
(KORTEBIN RETURN OF THE KING TO SWITHERLAND x GRAND TWINTIP ANGEL)
Darba klase/ Working class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.CHIRO PRESSBURGER BURGER excellent , CQ , 2 best bitch
23.08.2007, EST
(VELVET BOHEMIA HORRIDO x AMANDA MORAVIA BENTO)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.BASSTRICK`S FAIRY TALE excellent , CQ , 1 best bitch
26.06.2007, EST BOB
(LAKE PARK JOHN LENNON x SWEDE SUN`S BODIL)
2.AQUILINA BELLA ARTIGLIO NERO excellent
30.06.2008, LV
(CHEVROLET TURGUESA PLAYA x WRENNA OAK VALLEY)
DALMĀCIETIS / DALMATINAC (153)
Kucēnu klase/ Puppy class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Kuces/ Bitches
1.BENFATTO DIAMANTE DEL CELLO very promising , PP , Best Puppy
14.06.2011, LV
(TOOT’S FIELDS OF GOLD x BENFATTO BAMBINA)
Suņi/ Dogs
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.ARAGORN THE KING VITALIGHT excellent , CQ , 1 best dog, BOB
27.06.2007, LV
(JILLOC’S LOVERBOY x MARNELLIN JOY TO THE WORLD)
Veterānu klase/ Veteran class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
2.RIKARDO SUNBEAM excellent , PP , best vet., 2 best dog
12.10.2001, LV
(ROCCA AL MARE ADIRATO x SAULĪTES LADY LJUBASHA)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.LOVINDA'S KARMEN excellent , PP , 1 best bitch , BOO
28.11.2011, LV
(DALMO’S ELEGANT EDWARD x LOVINDA’S HEAVENS DOOR)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.ZETTA JONES AURORA PARTY excellent , CQ , 2 best bitch
23.09.2005, LV
(OTTOPOJAN PATAASSA x STRAWBERRY SHERBET PERFECT CHOICE)
Bavārijas asinspēdu dzinējsuns/
Bayr.Gebirgsschweisshund (217)
Suņi/ Dogs
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.ARMANI DELA VAINAGIAI excellent , CQ , 2 best dog
04.11.2008, LV
(FOREST LIFE CEZAR x TAIRA)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.FOREST LIFE CEZAR excellent , CQ , 1 best dog , BOB
24.01.2007, LV
(VILLAIN HAZBA x FOREST LIFE BONA)
Kuces/ Bitches
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.SARA KARLE VUK excellent , PP, 1 best bitch, BOO
27.07.2010, LV
(VUKS z KLANU POSOKOWCOW x FOREST LIFE CHARIA)
BLADHAUNDS / BLOODHOUND (084)
Suņi/ Dogs
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
1.RUDOLPH excellent , CQ , CAC , 1 best dog , BOB
13.10.2009, LV
(WHITSITTS IRACKING HANK x WHITSITTS WALKING IALL ABBYGAYLE)
Kuces/ Bitches
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
RUTA excellent
03.12.2009, LV
(JONES` BRYANT x JONES` MAGGIE MAE)